İçerikle Pazarlama Konferansı 26 Nisan’da BİLGİ’de

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından her yıl düzenlenen İçerikle Pazarlama Konferansı’nın dördüncüsü bu yıl “İçerik Uzayı” başlığıyla, 26  Nisan Cuma günü Santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Bu yılki temasıyla içerik pazarlamasının sunduğu olanakların sınırsızlığına vurgu yapan konferansta, sosyal medyada gerçek zamanlı pazarlama, aktivizm döneminde pazarlama toplulukları ve siyasi pazarlamada içeriğin yeri gibi konular tartışılacak.

Türkiye’de içerikle pazarlama alanında düzenlenen tek etkinliği olan İçerikle Pazarlama Konferansı bu yıl “İçerik Uzayı” ana temasıyla gerçekleştiriliyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen ‘’İçerikle Pazarlama Konferansı’19’’; içerik üretiminin dijital  pazarlamayla ilişkisine, mecraya uygun içeriğin nasıl geliştirilebileceğine kadar pek çok konuyu masaya yatıracak. Konferansta ayrıca, sosyal medyada gerçek zamanlı pazarlama, aktivizm döneminde pazarlama toplulukları, içerik pazarlamasının matematiği ve siyasi pazarlamada içeriğin yeri gibi konular tartışılacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Güventürk Görgülü’nün açılış konuşmasıyla başlayacak konferansın bu yılki konuşmacıları arasında; 2019 Yerel Seçimleri CHP Kampanya Grup Başkanı Ateş İlyas Başsoy, BluTV Özel Yapımlar Müdürü Sarp Kalfaoğlu,  Contentus kurucu ortaklarından Serbay Arda Ayzit, Sürdürülebilir Marka ve Strateji Danışmanı Aysun Şabanlı, Dijital Pazarlama Danışmanı Hasan Başusta ve Stratejik Pazarlama Danışmanı Hakan Akben yer alıyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya Bölümü tarafından gerçekleştirilen konferans, 26 Nisan Cuma günü 14:00-17:30 arasında Santralİstanbul Kampüsü’nde, herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak.

Konferans konuşmacıları ve konuları:

Hakan Akben / Pazarlamanın Gücüyle Yeteneği Değere Dönüstürmek
Serbay Arda Ayzit / İçerik Pazarlamasının Matematiği
Ateş İlyas Başsoy / Siyasi Pazarlamada İçeriğin yeri
Hasan Başusta / Sosyal Medyada Gerçek Zamanlı İçerik Örnekleri
Sarp Kalfaoglu / Mecraya Uygun İçerik uretimi; Özel Yapim Nedir, Projeler Nasıl Seçilir
Aysun Şabanlı / Aktivizm Döneminde Pazarlama ve Topluluklar

www.pazarlama30.com | FacebookTwitter | Instagram | LinkedIn

Yorumlar kapalı.