İçerikle Pazarlama Konferansı 2019 konuşmacıları: Kim, kimdir?

26 Nisan 2019 Cuma günü, Santralistanbul kampüsünde düzenlenecek İçerikle Pazarlama Konferansı 2019‘a sayılı günler kaldı. İşte konuşmacıların özgeçmişleri ve kesinleşem Konferans programı…

İçerikle Pazarlama Konferansı 2019 konuşmacıları

Serbay Arda Ayzit / Contentus Kurucu Ortağı

Serbay Arda Ayzit
Serbay Arda Ayzit

Serbay Arda Ayzit, yaklaşık 12 senedir dijital pazarlama alanında çalışıyor. Kariyerinin büyük çoğunluğunu ajanslarda geçirdi ve 200’ün üzerinde önemli markaya SEO ve dijital pazarlama üzerine danışmanlık verdi. Ayrıca 5 sene önce Contentus içerik ajansını da kurarak markalara içerik tarafında da destek vermeye başladı. Bununla birlikte şu an Optdcom dijital pazarlama ajansının genel müdürü olarak çalışıyor. Ayrıca Serbay Arda Ayzit, Türkiye ve yurt dışında pek çok farklı dijital pazarlama konferansında konuşmacı olarak yer alıyor.

Ateş İlyas Başsoy / CHP 2019 Kampanya Başkanı

Ateş İlyas Başsoy
Ateş İlyas Başsoy

Yazar, matematikçi, reklamcı… 1971 Bursa doğumlu. Çok satan AKP Neden Kazanır, CHP Neden Kaybeder? ve Reklamcı Nedir, Nasıl Reklamcı Olunur? kitaplarının yazarı. Siyasal seçimlerde belirleyici olan faktörün siyaset olmadığını savundu. 31 Mart yerel seçimlerinde CHP kampanyasının başkanlığını yaptı. Türkiye Zeka Vakfı Genel Kurul Üyesidir. Yayınlanmış 7 kitabı vardır.

 

Aysun Şabanlı / Sürdürülebilir Marka ve Strateji Danışmanı

Aysun Şabanlı
Aysun Şabanlı

İstanbul Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Aysun Şabanlı, aynı zamanda University of Westminster’da Pazarlama Yönetimi lisans üstü eğitimini tamamladı. Antidote Business Consultancy çatısı altında firmalara, “marka ve stratejik iş geliştirme” konusunda danışmanlık hizmeti veren Şabanlı, hâlihazırda yine kendi girişimi olan NOSQ çatısı altında da Kültürel Sosyal Sorumluluk Projeleri danışmanlığı yapıyor.

Aysun Şabanlı, profesyonel kariyeri boyunca teknoloji sektöründe tüm dünyaya yön vermiş pek çok önemli markanın üst düzey yöneticiliğini yaptı. Görev aldığı ülkelerde, küresel markaların değişim süreçlerindeki marka ve iş geliştirme stratejilerini yaratan Şabanlı, geleneksel iletişim yöntemlerinin dışına çıkıp yeni pazarlama prensiplerini uygulayarak tüm sektöre örnek teşkil eden yaratıcı projelere imza attı.Yota Devices Türkiye ve İsrail’de Sorumlu Ülke Müdürü olarak görev yapan Aysun Şabanlı, markanın bu ülkelerdeki start- up süreçlerini yönetti. Sony Mobile’ın Türkiye Ülke Müdürü ve Türkiye, Yunanistan ve İsrail’den sorumlu Pazarlama Direktörü olarak şirketin markalaşma süreçlerini de yöneten Aysun Şabanlı, görevi süresince hem Sony Mobile’ın pazar payını artırdı hem de markanın akıllı cep telefonları sektöründe söz sahibi bir oyuncu haline gelmesine katkıda bulundu.

LG Electronics’in Marka Pazarlama Müdürü olarak görev yaptığı dönemde birçok ödüle de layık görülen pazarlama iletişimi projesini de yöneten Aysun Şabanlı, Türkiye’de LG Electronics’in marka bilinirliğinin oluşmasına yardımcı oldu. Bir süre Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Tüketici Davranışları dersi de veren Şabanlı, hâlihazırda Bahçeşehir Üniversitesi’nde Dijital PR dersi veriyor.

Hasan Başusta / Dijital Pazarlama Danışmanı

Hasan Başusta
Hasan Başusta

Lisansını İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi’nde tamamlayan Hasan Başusta; AudiStarbucks, Pfizerİş Bankası gibi birçok büyük şirketin sosyal medya stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması için çalıştı. Türkiye’deki büyük kurumların ve ajansların dijital pazarlama departmanlarını eğiten Başusta, sosyal medya, dijital pazarlama ve e-ticaret konularında Türkiye’nin birçok üniversitesinde dersler verdi. Hâlihazırdaki çalışmalarına ise kendi kurduğu Eğitim ve Danışmanlık şirketi ile devam ediyor. Kendi şirketi ile Milupa (Danone), Adidas, Doğuş Holding, Türk Telekom, Hayat Holding gibi çok sayıda büyük markaya hizmet verdi.

Sarp Kalfaoğlu / BluTV Özel Yapımlar Müdürü

Sarp Kalfaoğlu
Sarp Kalfaoğlu

2013 yılında T.C. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde lisans, 2018 yılında da yine aynı üniversitenin Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tezli yüksek lisans eğitimini tamamlayan Sarp Kalfaoğlu televizyonculuk sektörüne Limon Yapım’da senarist olarak giriş yaptı. Bir süre TV8 İç Yapımlar – Dramalar biriminde post-prodüksiyon sorumlusu olarak görev yapan Kalfaoğlu, 2016 yılından beri BluTV’de çalışmaktadır. Günümüzde hala BluTV’nin tüm özel yapımlarından sorumlu olan Sarp Kalfaoğlu ayrıca, Bartu Ben (2018) ve Bozkır (2018) gibi dizilerin yönetici yapımcısıdır.

Hakan Akben / Stratejik Pazarlama Danışmanı

Hakan Akben
Hakan Akben

Öğrencilik yıllarında IT Business Weekly dergisinde bilişim muhabirliği yaparak çalışma hayatına başladı. Show TV ve Skyturk 360’ta yayınlanan, Teknotrend ve Silikon Vadisi teknoloji programlarına, içerik editörü ve yardımcı sunucu şapkalarıyla, katkıda bulundu. Adobe Systems’ta Türkiye, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa Ülkelerinden Sorumlu Bölge Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. Samsung kurumsal pazarlama ekibinde, BT’nin tüketicileştirilmesi vizyonuna hizmet eden, pazarlama ve iletişim projeleri gerçekleştirdi.

İçerikle Pazarlama Konferansı 2019

Tarih: 26 Nisan 2019, 14.00-17.30

Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü, ÇSM 403-404

Program

14.00 – 14.30 İçerik Pazarlamasının Matematiği
Contentus Kurucu Ortağı Serbay Arda Ayzıt

14.30 – 15.00 Sığ Su Dalgıçlığı
2019 Yerel Seçimleri CHP Kampanya Grup Başkanı Ateş İlyas Başsoy

Ara

15.15 – 15.45 Aktivizm Döneminde Pazarlama ve Topluluklar
Sürdürülebilir Marka ve Strateji Danışmanı Aysun Şabanlı

15.45 – 16.15 Sosyal Medyada Gerçek Zamanlı İçerik Örnekleri
Dijital Pazarlama Danışmanı Hasan Başusta

Ara

16.30 – 17.00 Mecraya Uygun İçerik Üretimi; Özel Yapım Nedir, Projeler Nasıl Seçilir
BluTv Özel Yapımlar Müdürü Sarp Kalfaoğlu

17.00 –17.30 Pazarlamanın Gücüyle Yeteneği Değere Dönüştürmek
Stratejik Pazarlama Danışmanı Hakan Akben

 

www.pazarlama30.com | FacebookTwitter | Instagram | LinkedIn

 

Yorumlar kapalı.