Trendleri takip edeceğiniz en iyi 10 web sitesi

Başarılı bir iş kurmanın anahtarlarından biri iş akışınızın üstüne çıkmak. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha onlar fark etmeden sizin tahmin etmeniz gerekiyor. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını görmek için süper güçlere ihtiyacınız yok. Bunun yerine trendleri takip eden sitelere başvurabilirsiniz. İşte bu trendleri size sunacak birbirinden güzel web siteleri.

Trend Hunter

 
Trend Hunter, pop kültürü, yenilikçi fikirleri ve viral haberleri içeren çevrimiçi bir site. En trend konseptleri Trend Hunder TV’de yer alıyor . Teknolojiden modaya, reklamlar, tasarım, kültür ve değişen tüm trendleri bulabilirisiniz.

 

Trend Watching 

Bu web sitesi, sık kullanılan ürünler ve kampanyalar oluşturmanıza yardımcı olabilecek araçlar, bilgiler ve trendler içeriyor. Trend Watching, trend uzmanlarıyla canlı görüşmeler yapmanız içinde bir fırsat sunuyor. Sitenin ücretsiz üyelik seçeneği olsa da daha detaylı bilgiler edinmek isteyenler için aylık 499 $ gibi bir ücrete üye olabiliyorsunuz.

 

Cool Hunting

Bu şirket, 2003 yılından bu yana sanat, kültür, seyahat, stil, teknoloji ve tasarımdaki en yeni trendleri ortaya çıkarmak için işletmeler ve şirketlere yardımcı olan bir yapıya sahip.

 

Springwise

 

Bu platform, 190’ın üzerinde ülkede 20,000’in üzerinde spotta yer alan ve kendi ülkelerindeki trendleri belirleyen bir ağ tarafından destekleniyor. Springwise en heyecan verici trendleri yaymakta ve sitesinde yayınlayarak insanlara yön vermekte. Platforma üye olabilmek için ise yılda 1520 $ yada ayda 115 $ gibi bir rakamı gözden çıkartmak gerekiyor.

 

Moreinspiration

Bu platform seyahat, spor, güvenlik, teknoloji, reklamcılık, sağlık hizmetleri ve daha pek çok konunun bulunduğu genel anlamda eğlenceli içerikler yayınlayan bir site.

 

 CoolBusinessldeas

CoolBusinessIdeas.com, iş fikirlerini yönlendirmek isteyen gözü doymaz tüm iş insanları için vaz geçilmez bir platform. Web sitesi Trend Hunter kadar havalı gözükmese de tüketim malları, medya ve yayımcılık, moda ve tasarım gibi pek çok konuda trendi ücretsiz olarak aktarıyor.

 

The Trend Spotter

Bu özel web sitesi moda konusundaki trendleri takip etmek isteyenler için iyi bir tercih. Bu site erkek ve kadınlar için ayrı ayrı sadece moda ile ilgili trendler anlatan ayrı bir bölüme sahip.

 

PFSK

 

Bu web sitesi, inovasyonlar ve haber bültenleri sayesinde trend fikirlerini sunar. PFSK aynı zamanda işletmelerin yeni trendleri anlaması için raporlar sunar. Fiyatları ise ayda 95 Dolar’dan başlar.

 

TheCoolist

 

Bu site ise genellikle el sanatlarında, ev tasarımlarında ve modada olan eğilimleri sunar.

 

TED

Kar amacı gütmeyen bu kuruluş “Yayılamaya Değer Fikirleri” sunma mantığıyla yoluna devam ediyor. TED tasarım, eğlence ve teknoloji alanlarında konuşmalar düzenleyerek insanları bir araya getiren bir sisteme sahip. Ek olarak, 1984 yılından beri faaliyet gösteren bu sistem bugünlerde her konuda girişimcilik faaliyetlerini sunan bir yapıya sahip.

Kaynak: https://smallbiztrends.com/