Hizmetler

Kullandığımız özel araştırma teknikleriyle, uygulanabilir pazarlama stratejileri oluştururuz. Bu sayede firmanızın mevcut kaynaklarıyla daha hızlı ve daha kolay büyümesini sağlarız. Aşağıdaki sunuma tıklayarak bir kaç saniye içinde sizin için yapabileceklerimiz konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz…


Sunumu Slideshare’den izlemek için tıklayın >>

Bu sayfada özetlediğimiz pazarlama danışmanlığı hizmetleri konusunda ayrıntılı bilgi için  0533 736 91 96 no’lu telefonu arayabilir, nesteren@portakalonline.com ve posta@portakalonline.com adreslerine mesaj gönderebilirsiniz.
Hızlı iletişim için WhatsApp: 0542 381 73 22

 

Pazarlama danışmanlığı hizmetleri

Pazarlama 3.0 ® Türkiye’nin ilk pazarlama danışmanlığı şirketi Portakal Pazarlama Danışmanlığı‘nın kurucu ortakları Nesteren Şencan Görgülü ve Güventürk Görgülü‘nün son on yılda geliştirdikleri, özellikle Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin kurumsal olanakları ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş stratejik danışmanlık hizmetinin adı.

Pazarlama 3.0 ayrıca Nesteren Şencan Görgülü ve Güventürk Görgülü’nün kaleme aldığı, yeni çağda pazarlamanın temel ilkelerini ortaya koyan ve 2010 Aralık ayında raflarda yerini alan Pazarlama 3.0 – Yeni çağın pazarlama yaklaşımı başlıklı kitabın da adı.

Pazarlama 3.0 hizmetleri birbirinden ayrı, ama aynı zamanda birbiriyle bütün oluşturabilen, her biri müşterinin özel ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilen, aşağıda detaylarını bulabileceğiniz üç ayrı paketten oluşuyor; Pazar Analizi, Pazarlama Danışmanlığı ve Pazarlama Eğitimi…

Pazar Raporu 3.0

Pazar analizi

Pazarınız sizin düşündüğünüz gibi mi? Ürününüzü veya hizmetinizi satın almaya, kullanmaya karar verenler kim? Karar vericiler siz ve rakipleriniz hakkında ne düşünüyor? Pazarınızın geleceğinde neler var? Hangi ürünler / hizmetler gelecek vaat ediyor, hangileri kan kaybediyor? Müşterileriniz ne yapıyor, aklından neler geçiyor, neye göre karar veriyor, gelecekte neye göre karar verecek?

Stratejinize kaynak oluşturacak, şimdiki zamana ve geleceğe dair tüm objektif verileri, şirketiniz ve faaliyet gösterdiğiniz pazarda çalışılarak hazırlanan, “Pazar Raporu 3.0“da bulacaksınız.

Danışmanlık 3.0

Pazarlama danışmanlığı

Faaliyet gösterdiğiniz pazarı tam olarak tanımlayabiliyor musunuz?  Peki siz bu pazarın neresinde duruyorsunuz? Gelecek resmi içinde kendinizi görebiliyor musunuz? Gelecekte olmak istediğiniz bir yer var mı? Oraya nasıl ulaşacaksınız? Vizyonunuz gerçekten vizyon, hedefleriniz gerçekten hedef mi? Nasıl daha hızlı ve sürdürülebilir bir büyümeye kavuşacaksınız?

Şirketinizin yapısına, dokusuna, yapabilirliklerine en uygun pazarlama stratejisi ile bu stratejiye uygun planları ve uygulamaları “Danışmanlık 3.0” hizmetiyle keşfedin. Daha az maliyetle, daha hızlı büyüyün. Pazarlama danışmanlığı hizmetleri konusunda ilgili daha ayrıntılı bilgiyi Portakal Pazarlama Danışmanlığı sitesinde bulabilirsiniz >>

Pazarlama beyin fırtınası toplantıları

En küçügünden en büyüğüne her ölçekte firma için tasarlanmış temel bir pazarlama danışmanlığı hizmetidir.
Firmanın karar vericileriyle birlikte önceden belirlenmiş bir pazarlama konusu/projesi/sorunu üzerinde en az 2 danışmanın katılımıyla 3 saatlik yoğun bir tartışma gerçekleştirilerek konu her yönüyle masaya yatırılır. Kurumsal firmalar için değişik bakış açıları sağlayan, küçük ve orta boy işletmelere de pazarlama vizyonu kazandıran bir hizmet paketidir.
Pazarlama Beyin Fırtınası Toplantıları, “eğitim” değildir ve toplu halde yapılmaz. Tek bir firmaya özel pazarlama sorunlarının tartışıldığı toplantılardır. Toplantıların verimli olması için firmanın ortakları veya pazarlama konusundaki karar vericilerinden en fazla 5-6 kişinin katılması tavsiye edilir.

TURQUALITY® Danışmanlığı

Portakal Pazarlama Danışmanlığı, Türkiye’deki firmaların uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla oluşturulmuş destek platformu olan TURQUALITY‘nin 3. Grup danışman havuzunda yer alıyor. Eğer siz de TURQUALITY® desteklerinden yararlanıyorsanız veya yararlanmayı planlıyorsanız Portakal Pazarlama Danışmanlığı’yla gerçekleştireceğiniz projelerin yüzde 50’sini TURQUALITY’den destek olarak alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için >>>

Şirketinizde pazarlamayla uzaktan yakından ilgili her kim varsa, şirketinizin pazarlamayla ilgili eksiklikleri her ne ise, şirketinize ve çalışanlarınıza özel olarak hazırlanan Pazarlama 3.0 Okuluyla, çalışanlarınıza seviye atlatın, sürdürülebilir büyüme hedefinizi daha çabuk gerçekleştirin.

Etkileşimli atölyelerin ağırlıkta olduğu 72, 36 ve 12 saatlik Pazarlama 3.0 Okulu, çalışanlarınızın pazarlama konusunda farkındalık kazanmasını, farkındalığının yükselmesini, değişik bakış açıları edinmesini, odaklanma kapasitesinin artmasını ve dünyaya pazarlama üzerinden bakabilme becerisinin geliştirilmesini sağlar.

Pazarlama eğitimleriyle ilgiil daha detaylı bilgiye ve firma içi eğitim çalışmalarında sertifika alan katılımcıların listesine Eğitim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tüm hizmetlerle ilgili görüşme ve ayrıntılı bilgi için   0533 736 91 96 no’lu telefonu arayabilir, nesteren@portakalonline.com ve posta@portakalonline.com adreslerine mesaj gönderebilirsiniz.
Hızlı iletişim için WhatsApp: 0542 381 73 22


Şimdiye kadar Pazarlama danışmanlığı hizmetlerinden yararlanan firmalar

hohlogo       sur_celik_kapi       YYithalat300                                                                                                                       

http://www.portakalonline.com/img/sukar_logo_220.jpg

Yorum yapın