İçerikle Pazarlama Konferansı 8-9-10 Mayıs’ta Youtube kanalımızda!

“Dünya, dönüşüyor.”

Yalnızca özne ve yüklemden oluşan bu cümle ile İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Pazarlama 3.0 ekibi tarafından organize edilen Türkiye’nin ilk İçerikle Pazarlama Konferansı’nın beşincisini kurguladık. Geride bıraktığımız 4 yılın ardından bu yıl ilk kez dijital platformlarda gerçekleşecek konferansta “Dönüşen Dünyada İçerikle Pazarlama” ana temasından yola çıkarak farklı sektörler ortak bir çatı altında toplanıyor: #VirüstenSonraViralOlmak

İçinden geçtiğimiz dönemde nelerle karşılaştığımızı, pazarlama içeriklerinde ve markalarda nasıl yansımalar gördüğümüzü, “Yeni Normal”i nasıl deneyimleyebileceğimize dair ipuçlarını, kriz dönemi tüketim verilerini ve sektörel birtakım umutları & inovasyonları sektörlerin profesyonel aktörlerinden dinleyeceğimiz konferans, 8-9-10 Mayıs’ta YouTube üzerinden canlı izlemelerle ilerleyecek.

Üç gün boyunca iki farklı oturumda gerçekleşecek olan konferansta ilk olarak 8 Mayıs’ta Red Bull Culture Artist Manager, Studio G-Jo’da kurucu, shesaid.so İstanbul’un kurucu ortağı ve İstanbul Bilgi Üniversitesinde öğretim görevlisi olan Gülşah Görücü ile günün ikinci konuşmacısı Hayal Akademisi kurucu ortağı, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi ve Harvard Business Review’da köşe yazarı olan Ercüment Büyükşener’i dinleyeceğiz.

9 Mayıs’ta ise ilk oturumda, Reflect Studio kurucu ortağı, Yenibirlider Derneği Kurucu Üyesi Eray Erdoğan’a bağlanacağız. Ardından HAVAS İstanbul’da dijital içerik üreticisi olan Selin Akbay konferansımızda olacak.

10 Mayıs günü Dadanizm’de Kurucusu ve T24 yazarı Seden Mestan ve kapanışı ise Calling Genel Yayın Yönetmeni Can Zeydan yapacak.

Konferans konuşmacıları ve konuları:

8 Mayıs
16:00 Gülşah Görücü / Dijital Dünyada Müzik Deneyimi
21:00 Ercüment Büyükşener / Koronavirüs Döneminde Dijital İletişim

9 Mayıs
14:00 Eray Erdoğan / Girişimlerde Sürdürülebilirlik
18:00 Selin Akbay / Marka Ne Bekler, Ajans Ne Söyler?

10 Mayıs
14:00 Seden Mestan / Çevrimiçi Yayıncılık ve Koronavirüs
18:00 Can Zeydan / Dar Alanda Kısa Paslaşma: Dijital Karşılaşmalar

www.pazarlama30.com | Facebook | Twitter | Instagram | LinkedIn