İçerikle Pazarlama Konferansı ’21 başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından her yıl düzenlenen İçerikle Pazarlama Konferansı’nın altıncısı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor.

BİLGİ İletişim Fakültesi Medya Bölümü’nde Pazarlama 3.0 ekibi tarafından düzenlenen konferans, 17 Mayıs’ta Zoom üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Konferansta, pandemi sonrası koşullarda içerik üretimi ve içerik pazarlaması, hikaye anlatımı ve spor iletişiminde içerik üretimi konuları masaya yatırılacak. Saat 13:15’te başlayacak konferansın bu yılki konuşmacıları 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk, ON İletişim Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı İpek Özgüden Özen, Ogilvy İstanbul Sosyal Medya Süpervizörü Duygu Ertürk.

Program

Tarih: 17 Mayıs 2021 Pazartesi

13:15 Açılış

13:30-14:00 Duygu Ertürk (Sosyal Medya Süpervizörü, Ogilvy İstanbul)

14:00-14-30 Alemşah Öztürk (Chief Happiness Officer / CEO 4129Grey)

14:30-15:00 İpek Özgüden Özen (ON İletişim Kurucu Ortak ve Ajans Başkanı)

Çevrimiçi konferansa bu linkten katılım sağlayabilirsiniz

Meeting ID: 865 9851 9272
Passcode: 310160

Alemşah ÖztürkAlemşah Öztürk

Kabataş Erkek Lisesi sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Alemşah Öztürk, öğrencilik yıllarında internete merak saldığı için erkenden çalışmaya başladı.

İlk ajansını 1999 yılında Plus v.2 adıyla arkadaşlarıyla birlikte kuran Öztürk, daha sonra sektördeki birçok ajansta kreatif direktörlük yaptı. Dijital dünyadaki yoğun ihtiyacın farkına varan Öztürk, 2007 yılında 41? 29!’u kurmak üzere Manajans’tan ayrıldı.

41? 29! ile beraber yüzlerce ödüllü projeye imza atan Öztürk, 2010 yılında Arcademonk, Grupanya ve Dijital Büro İstanbul adlı yeni girişimlerin kurucu ortaklığında da bulundu.

2011 yılını bitirirken 41? 29!’un çoğunluk hissesini WPP’ye sattı ve 41? 29!’un bölgesel bir oyuncu olması yolunda ilk adımları attı.

2015 itibariyle Grey Istanbul’u 41?29! ile birleştirip 4129Grey adında entegre tam hizmet reklam ajansına dönüştürdü.

İpek Özgüden Özen

Ankara doğumlu olan İpek Özgüden Özen; Ted Ankara Koleji, İzmir Karataş Lisesi ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur.

İzmirspor, Eczacıbaşı, Profilo ve Galatasaray Spor Kulüpleri’nde voleybol oynayan İpek Özgüden, Türk Milli Voleybol Takımı’nda da oynayarak ülkemizi temsil etmiştir.

İletişim sektöründeki kariyerine Ram Dış Ticaret’te Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcılığı ile başlayan Özen, Ram Dış Ticaret’in ardından adidas Türkiye Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Superonline Kurumsal İletişim Direktörlüğü, Beşiktaş JK Pazarlama Direktörlüğü ve TVS Spor & Medya Pazarlama Direktörlüğü görevlerinin ardından 2001 yılında iletişim danışmanlığı ajansı ON İletişim’i kurmuştur.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan İpek Özgüden, marka iletişimi konusundaki birikimlerini Anadolu Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi gibi üniversitelerde seminerleri dersler vererek gençlerle paylaşmaktadır.

İpek Özgüden Özen Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’ni temsilen 2002-2003 yılları arasında 18 STK’nın yer aldığı “Türkiye Markası Tanıtım Konseyi” çalışmalarında pazarlama ve iletişim profesyonellerinin yer aldığı “Proje Takımı” içinde görev almıştır.

İpek Özgüden, 2015 yılından bu yana Türkiye Atletizm Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı’dır.

Duygu Ertürk

Önce Sabancı Anadolu Lisesi hemen ardından Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu. Ana akım medyada dergicilik ve gazetecilik yaptıktan sonra direksiyonu dijital içerik alanına kırdı. Farklı ajanslarda pek çok lokal ve global markaya dijital iletişim alanında destek oldu.

4 Enişte 1 Cenaze ve Serisonu Katil isimli absürt mizah janrında iki roman yazdı, üçüncüsü yolda. Şimdilerde Ogilvy İstanbul’da Sosyal Medya Süpervizörü olarak çalışıyor.