Bilkentli genç girişimciden: İhalem var!

21. yüzyılda, iş yoğunluğunun ve gündelik koşuşturmanın revaçta olduğu bu dönemlerde, standart tüketicilerinin gündelik ve sıradan işleri bazen bir krize dönüşebiliyor. Bir de bunu makro ekonomi, şirketler ve tüzel kişilerden ele aldığımızda, organizasyon,lojistik ve tedarikte oluşan herhangi bir problem de o şirkette de krize sebebiyet verebiliyor.İşte tam da bu döngüde hem ferdi hem de tüzel kişilikleri rahatlatacak; hizmet sektörü kapsamında herhangi bir ihtiyacını karşılamak isteyen tüketici ile bu ihtiyaçları karşılayabilecek doğru firmanın bir araya getirilmesi amacı ile kurulmuş kişisel bir ihale platformu olan İhalemvar.com size ve şirketinize çok büyük yardım sağlayabilir.Proje “en iyi fiyat ve en iyi hizmet” anlayışı altında özgün bir içerik oluşturarak kullanıcı davranış ve taleplerine göre yazılımını güncelleyerek Ar-ge faaliyetlerini yürüten özgün bir proje…

ihalemvarSite, tüketicilerin üye olmadan kendi ihalelerini ücretsiz olarak açmalarına izin veren site içeriği, ihaleleri ilgili firmalara yönlendirerek firmaların işi yapabilecekleri fiyatları ve belirtmek istedikleri detayları ihale sahibine iletebilmesi üzerine basit bir iletişim ara yüzü hazırlanarak oluşturulmuş.

Sitenin ara yüzü basit ve sıradanlığın uyumuyla kaliteli ve bir o kadar da zengin içeriklerle beklentinizi karşılamanızda size yardımcı oluyor.

Siteye girdiğinizde, site hakkında bilgilendirici de bir video ile karşılaşıyorsunuz. Bu video da size anlatılan:

Örneğin evinizi boyatacaksınız, fakat bunu hangi boyacı yapabilir,benim beklentimi karşılayabilecek ve bunu gerçekleştirebilecek, ideal boyacıyı nasıl bulabilirim, nasıl evimi daha hesaplı boyatabilirim gibi sorunları ihalemvar.com kümülatif olarak çözmenizi sağlıyor. Nasıl m ? Bir ev boyatma ihalesi oluşturuyorsunuz ve bu sektörde size hizmet edebilecek kişi ve kuruluşlar ihalenize teklifte bulunuyor. Böylelikle siz uzun ve detaylı bir araştırma yapmadan, sektör sizin ayağınıza kendini seriyor.

Ayrıca bu platform “Varyante” adlı bir firmanın içinde barınıyor. Genç girişimcilerin oluşturduğu bu firmanın misyonu tüm kullanıcılarının hayatını kolaylaştırma ve yaşam kalitelerine doğrudan katkı sağlayabilecek web platformları ve mobil uygulamalar geliştirmek. Bu firmanın vizyonu ise yüksek uyarlanabilirlik düzeyinde ve ulusal çapta web platformları ve mobil uygulamalar geliştirerek başarılı projeleri uluslararası pazarlara açma hedefiyle kurulmuş bir teknoloji firması olmak.

Furkan Saatçioğlu, 2014 yılında Kuzeni M.Sefa ile kurduğu Varyante ve İhalemvar.com kurulduğu günden beri çeşitli kullanıcılardan çok olumlu tepki aldı. Projeyi gelecek düzlemde geliştirip, e-pazara sokmak için yoğun çalışan Saatçioğlu i Bilkent Üniversitesi İşletme fakültesi son sınıf öğrencisi, genç bir girişimci 22 yaşında olan girişimci yaşça toy olmasından bilhassa birçok önemli projede ve P&G gibi uluslararası firmalarda da çalışmalar yapmış, dijital pazarlama ve bilişim sektörünü içselleştirip bu alanda meşale taşımaya aday, parlak bir öğrenci. Bilkent Radyo Televizyon ve Yayıncılık A.Ş.(Radyo Bilkent)’de Genel Direktör olarak görev yapmaktadır.

 

İhalemvar’ın web sitesi