Tandem Coaching web sitesi açıldı

Değişik sektörlerde uzun yıllar çalıştıktan sonra deneyimlerini koçluk hizmetiyle paylaşmak için Serap Yetiş‘in kurduğu Tandem Coaching faaliyetlerine başladı. Kurumsal kimlik tasarımı ve kurumsal pazarlama konsepti Portakal Pazarlama Danışmanlığı tarafından gerçekleştirilen Tandem’in tandemcoaching.net adresindeki web sitesinin tasarım ve içerik çalışmaları da Editorler.com ekibi tarafından yapıldı.
“Sürdürülebilir başarı” sloganıyla yola çıkan Tandem, profesyonel koçluk ve yetenek yönetimi hizmetleri sunuyor. Kurumsal düzeyde ekipler ve her kademeden profesyoneller için verilen koçluk desteğiyle sürdürülebilir başarının kapılarını açmayı hedefleyen Tandem, koçluğu;
“Bireylerin kendi hedeflerini ve isteklerini gerçekleştirebilmek için yapması gerekenler üzerine odaklanan, sorgulama ve kişinin kendini keşfetme süreçlerini kullanarak farkındalığı artıran, bunun sonucunda da kişisel kapasite kullanımında önemli artışlar sağlayan etkileşimli bir yöntem” olarak tanımlıyor.

Tandem’in “Yetenek Yönetimi” hizmeti ise şirketlerin ihtiyaç duyduğu profillerin belirlenmesinden başlayarak bu profillere uygun yeteneklerin değerlendirilmesi ve seçimi, daha sonra da şirkete kazandırılan yeteneklerin 6-12 aylık dönemde şirkete entegrasyonu için oluşturulan gelişim planı ve koçluk desteğini kapsıyor.

Tandem’in hizmetleriyle ilgili detaylı bilgilere www.tandemcoaching.net adresinden ulaşılabiliyor.