Editorler.com’a medyadan ilgi…

Kişi, kurum ya da sivil toplum örgütleri ve halkla ilişkiler şirketleri için “pazarlama odaklı yayın içeriği” sağlayan www.editorler.com sitesine medya da yoğun ilgi gösterdi. www.sirkethaberleri.com, Dünya Gazetesi ve Dünyaonline web sitesi, Referans Gazetesi, Marketing Türkiye Dergisi gibi yayınlarda yer alan haberimizi biz de yayınlıyoruz!..

İçerik ihtiyacına “editörler” formülü

Kurum yayınlarından web sitelerine, kitaptan belgesele kadar çok geniş bir alandaki pazarlama iletişimi çalışmalarında yaşanan içerik sorunlarına çare olacak www.editorler.com projesi start aldı. Her biri kendi alanında uzman, profesyonel gazetecilerden oluşan “editörler.com”; bu alanda bir ilke imza atarken, şirketler, kişiler ve sivil toplum örgütleri yanında; reklam ve halkla ilişkiler şirketlerinin de “pazarlama odaklı yayın içeriği” ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Editörler ekibi, belli başlı gazete, dergi, haber sitesi ve televizyonlarda yayın yönetmenliği, yazı işleri müdürlüğü gibi görevler alan; yanı sıra da rapor, belgesel, kitap yayımı ve benzeri işlerle isimlerini duyuran gazetecilerden oluşuyor.

Güventürk Görgülü, Mustafa Sönmez, Fahri Alakent, Levent Gürses, Nalan Manyaslı Alakent, Mine Türkili ve Yekta Kılıç’tan oluşan ekibe, projenin özelliklerine bağlı olarak çok sayıda gazeteci de destek veriyor…

“Gerçek editörlerle gerçek içerik” sloganıyla yola çıktıklarını belirten Proje Koordinatörü Güventürk Görgülü, çok geniş bir yelpazede içerik hizmeti verdiklerini belirterek, özellikle her türlü kurum yayıncılığı ve internet alanında çok ciddi bir içerik sıkıntısı yaşandığına dikkat çekiyor. Başarılı bir pazarlama süreci yönetimine katkıda bulunacak içerik oluşturmadaki eksiklikleri vurgulayan Görgülü, editorler.com ekibinin bu alanda önemli bir açığı kapatacağını ifade ediyor.

Dergi, bülten türü periyodik yayınlara, kurumsal veya portal sitelere içerik sağlamaktan başlayıp, özel haber, röportaj, yazı ya da fotoğraf, illüstrasyon, karikatür üretimi, bulmaca, soru bankası gibi konulara kadar uzanan hizmetleriyle şimdiden pek çok kuruluş için önemli bir çözüm ortağı haline gelen Editörler.com ekibinin çekirdek kadrosu dışında bir çok gazeteci tarafından da proje bazında desteklendiğini vurgulayan Güventürk Görgülü, “isteyene gazete bile yapacak insan gücüne ve know-how’a sahibiz” diyor.