Medya arama motoru

Editorler.com, kendi ihtiyaçlarından yola çıkarak hazırladığı yeni bir arama motorunu  geçtiğimiz günlerde medya dünyasının hizmetine sundu; Medya arama motoru Editorler.net

Editorler.com ekibinin katkısıyla hazırlanan Medya arama motoru Editorler.net, gazeteler, haber portalları, yerel medya gibi spesifik arama seçenekleriyle, genel amaçlı arama motorlarında karşılaştığınız bilgi kirliliğinden kurtularak aradığınıza en yakın sonuçları elde etmenizi sağlıyor. Editorler.net’te ulusal gazeteler, haber portalları ve yerel medyada ayrı ayrı arama yapılabildiği gibi tüm medya organları üzerinde arama seçeneği de sunuluyor.

Editorler.net, kullanıcılara güvenilir kaynaklarda yapılan arama sonuçlarını sunarak hem zaman kazandırıyor hem de bilgiye ulaşımı ciddi ölçüde kolaylaştırıyor.

Kolay medya taraması ve bilginin paylaşımına katkıda bulunmak için tasarlanan arama motoru Google özel Arama sistemiyle çalışıyor ve isteyen herkesin sitesine veya bloguna Editorler.net arama kutusu eklemesine de olanak veriyor.